Viewing a single comment thread. View all comments

2

DontFuckWithTarget wrote

Lol I frequent Whole Foods too, but mainly for personal groceries. Wtf, you can make $40 a box selling?? Which ones do you get?

Also, what are your methods? I do walkouts, however, this last time was a close call.

1

Throwdown321 wrote

vitamins, and supplments are very expensive, i bought 1 get 1 free deals at safeways, doesnt really matter if its organic or not.